Mazur Maszyny sprzedaż używanych maszyn do drewna i metalu

Maszyny
do drewna i metalu.

Używane maszyny do drewna

Jednofazowy tyrystorowy sterownik mocy 50A

Jednofazowy tyrystorowy sterownik mocy 50A
Jednofazowy tyrystorowy sterownik mocy 50A
Jednofazowy tyrystorowy sterownik mocy 50A
Jednofazowy tyrystorowy sterownik mocy 50A


Producent: JUMO
Typ: TYA-201
Stan maszyny: nowy powystawowy
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Sterownik mocy JUMO TYA 201 to sterowany mikroprocesorowo sterownik posiadający ekran LCD z podświetleniem tła, na którym prezentowane są wszystkie parametry. Obsługa sterownika odbywa się za pomocą 4 przycisków dostępnych od czoła sterownika.

Tyrystorowe sterowniki mocy mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie występuje konieczność łączenia dużych prądów obciążenia o charakterze rezystancyjno-indukcyjnym, np. w piecach przemysłowych lub przemyśle tworzyw sztucznych. Sterownik tyrystorowy zbudowany jest z dwóch włączonych przeciwsobnie tyrystorów, izolowanego radiatora i układów elektroniki sterującej. Sterowniki tyrystorowe o obciążalności prądowej do 100 A mogą być mocowane na ścianie za pomocą płyty montażowej lub na szynie DIN. Sterowniki tyrystorowe o obciążalności prądowej powyżej 100 A mogą być mocowane wyłączenie na ścianie. 

W zależności od ustawianej w programie SETUP konfiguracji sterowniki tyrystorowe pracują w trybie regulacji kąta fazowego z ograniczeniem prądowym lub w trybie regulacji grupami impulsów.

W trybie pracy z regulacją grupowo-impulsową kąt fazowy pierwszej połówki sinusoidy może być przesunięty w celu umożliwienia pracy w układach transformatorowych. W czasie regulacji wahania napięcia sieciowego nie mają wpływu na regulowany układ. Jako algorytmy regulacji stosowane są algorytmy U, U2, I, I2 lub P. Istnieje możliwość zdefiniowania obciążenia podstawowego.

Przy pracy w trybie regulacji kąta fazowego wymagany przez regulator kąt fazowy przy starcie przy 180 stopniach osiągany jest wolno, w celu uniknięcia wystąpienia dużych prądów rozruchowych (softstart).

Tyrystorowe sterowniki mocy odpowiadają niemieckim normom VDE 0160 5.5.1.3 (5/88) i VDE 0106 Teil 100 (3/83). Uziemienia powinny być wykonane zgodnie z wymogami dostawców energii elektrycznej

   powrót

Copyright MazurMaszyny.pl

maszyny do obróbki metalu, frezarki do metalu, maszyny do drewna, maszyny do obróbki drewna, maszyny stolarskie, obrabiarki do drewna, maszyny do metalu, frezarki do drewna, prasa do fornirowania, strugarka, czopiarka, szlifierka, grubościówka, wyrówniarka, obrabiarki numeryczne, czopiarka do drewna, szlifierka, obrabiarki do drewna, wyrówniarka do drewna, maszyny stolarskie, używane maszyny do drewna, używane maszyny do metalu, używane maszyny do obróbki drewna, używane maszyny do obróbki drewna, maszyny do drewna, używane szlifierki, używane czopiarki, używane maszyny numeryczne, używane maszyny